Par mums

Lepojamies ar mūsu komandu! Mums ir četras meitas, un dēls, kuri palīdz visos darbos. Bērni mums palīdz pārbaudīt šūtos apģērbus, kritiski novērtē paveikto un motivē iet uz priekšu un attīstīties.


Tā kā mums patīk darināt lietas un esam apguvuši prasmes savulaik skolojoties, varam piedāvāt jums interesantus ar rokām un mīlestību gatavotus produktus, ar ko iepriecināt ģimeni, draugus, kolēģus un sevi.

Radam lietas, kas mums pašiem patīk un ceram, ka arī jums patiks un vēlēsieties tās sev un saviem mīļajiem.

Mūsu mājvieta un radošā darbnīca atrodas SONDAROS, Laidzes pagastā, Miegūzes ciemā. Varam teikt Ražots Latvijā.

  
  
  

 Mūsu nosaukums un logo ir radies no mūsu vārdiem Jānis un Elīna, saliekot vārdu pirmos burtus kopā sanāk 

un, tā kā mēs vēlējāmies ko latvisku un mājīgu, tad sirdij tuvs bija latvju raksts Ūsiņš.

Latvju raksti

Ūsiņš - Gaismas un dzīvības simbols,  kas atslēdz vārtus vasarai. 
Dod spēku un veiksmi ceļā, dziedē, stiprina savienības.


Rūpējoties par bērniem un lietojot auduma autiņbiksītes, kas sākumā likās visai sarežģīti, jo nebija pieejama informācija un praktiska palīdzība, izlēmām ražot tās paši, lai varētu nodrošināt labu kvalitāti un praktisku palīdzību jaunajiem vecākiem. Jaunākā meitiņa Bella sāka vilkt mūsu šūtās auduma autiņbiksītes un tā radās nosaukums un Auduma autiņbiksīšu zīmols BabyBella.
Kopā ar lielisko Vācijas piegrieztņu izstrādātāju fluff store, kura piegrieztnes ir izstrādātas līdz pilnībai, esam sākuši, auduma autiņbiksītes un ar tām saistītos aksesuārus, šūt paši un piedāvāt citiem. Piegrieztnes ir Vācijā lielās jauno vecāku grupās uz mazuļiem pārbaudītas, kas izstrādātājam 

un man ļauj gūt pārliecību, ka varam Jums šūt kvalitatīvas BabyBella auduma autiņbiksītes. Sortiments ar vien paplašinās, saprotot, cik esam dažādi un, ka mums katram ir nepieciešamas tikai sev raksturīgas lietas. Visu par un ap auduma autiņbiksītēm BabyBella un ne tikai, lasiet blogā un BabyBella ABC, kā arī neliels pārskats šajā video. https://www.youtube.com/watch?v=KhSLNljmnyk&t=71s


Mūsu sociālo tīklu kontakti:

facebook:

BabyBellas auduma autiņbiksītes šeit: https://www.facebook.com/BabyBellaClothDiapers

Ūsiņš facebook konts šeit:  https://www.facebook.com/usins.lv

instagram : elinasondare

youtube: Elīna Sondare

WhatsApp un telefoniski esam sasniedzami pa tālruni 28651251

Epasts: [email protected]


0