Par mums

Šī ir mūsu ģimenes uzņēmuma mājaslapa. Mums ir četras meitas, un dēls, kuri palīdz visos darbos. Bērni mums palīdz pārbaudīt šūtos apģērbus un kritiski novērtē paveikto.

Tā kā mums patīk darināt lietas un esam apguvuši prasmes savulaik skolojoties, varam piedāvāt jums interesantus ar rokām un mīlestību gatavotus produktus, ar ko iepriecināt ģimeni, draugus, kolēģus un sevi.

Radam lietas, kas mums pašiem patīk un ceram, ka arī jums patiks un vēlēsieties tās sev un saviem mīļajiem.

Mūsu mājvieta un radošā darbnīca atrodas SONDAROS, Laidzes pagastā, Miegūzes ciemā. Varam teikt Ražots Latvijā.

  
  
  

 Mūsu nosaukums un logo ir radies no mūsu vārdiem Jānis un Elīna, saliekot vārdu pirmos burtus kopā sanāk 

un, tā kā mēs vēlējāmies ko latvisku un mājīgu, tad sirdij tuvs bija latvju raksts Ūsiņš.

Latvju raksti

Ūsiņš - Gaismas un dzīvības simbols,  kas atslēdz vārtus vasarai. 
Dod spēku un veiksmi ceļā, dziedē, stiprina savienības.

Mums radoši attīstoties ir izveidojušies divi virzieni, kuros strādājam. 

Izšūšana, šūšana un lāzergravēšana
 Auduma autiņbiksīšu, aksesuāru un apģērbu šūšana

Rūpējoties par bērniem un lietojot auduma autiņbiksītes, kas sākumā likās visai sarežģīti, jo nebija pieejama informācija un prakstiska palīdzība. Izlēmām ražot tās paši, lai varētu nodrošināt labu kvalitāti un praktisku palīdzību jaunajiem vecākiem. Jaunākā meitiņa Bella sāka vilkt mūsu ražotās auduma autiņbiksītes un tā radās nosaukums BabyBella.
Kopā ar pieredzējušo Vācijas piegrieztņu izstrādātāju fluff store esam sākuši, auduma autiņbiksītes un ar tām saistītos aksesuārus, šūt paši un piedāvāt citiem.  Sortiments ar vien paplašinās, saprotot, cik esam dažādi un, ka mums katram ir nepieciešamas tikai sev raksturīgas lietas. Visu par un ap auduma autiņbiksītēm BabyBella un ne tikai, lasiet blogā.


Zvanot pa tālruni 28651251, vai rakstot facebook, WhatsApp un epastā, jautājiet, atbildēsim visiem un ieteiksim labākos un Jūsu mazulim atbilstošākos autiņu veidus.

Sekojiet Ūsiņam un BabyBella facebook un spiediet like,  priecāsimies!

Lai arī Jūs mūsu Ūsiņš un BabyBella iedvesmo kļūt radošiem, kā arī mēs Jūsu ideju palīdzēsim realizēt, lai sniegtu sev un apkārtējiem prieku un tikai patīkamas emocijas!


0
 .